Momentálne behá Selena Gomez hore-dole po rádiách a telkách, kde promuje svoj nový album Rare. Poskytuje množstvo rozhovorov, no ten pre rádio NPR zarezonoval asi najviac. Keď sa jej moderátorka pýtala na to, či je singel Lose You To Love Me o Justinovi Bieberovi, Sel reagovala slovami: “Musíš zo mňa dostať meno, chápem.”

Selena Gomez v rádiu NPR.

Na otázku, či považuje časť svojho života po Bieberovom boku za bolestivú, dala prekvapivú odpoveď. “Nie, pretože som v tom našla silu. Mám pocit, že počas vzťahu som bola obeťou citového zneužívania a vydierania,” šokovala Sel.

“Je to niečo, na čo som prišla a čomu som porozumela až teraz, keď som dospelá. Nechcem stráviť zvyšok života tým, že o tom budem rozprávať. Ale som ozaj hrdá na to, že môžem povedať, že sa cítim byť silná viac než kedykoľvek pred tým a že som našla spôsob, ako sa s tou minulosťou vyrovnať. Bolo to náročné a ja som šťastná, že je už po všetkom,” uzavrela Gomez túto tému. Na jej slová zatiaľ samotný Justin nereagoval.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.