Sexi MIHALNICE

0
1194

Túžiš po dlhých mihalniciach, vďaka ktorým budeš zvodná a očarujúca? Tu je pár tipov, ako na to!

Starostlivosť každý deň

Podobne ako aj tvoja pokožka, tak aj riasy sú veľmi citlivé. Preto je dôležité sa o ne starať. Pri pravidelnom líčení nezabúdaj na každodenné odličovanie a hlavne sa zameraj na mihalnice. Riasenka je pre ne veľká záťaž, preto dôkladné odlíčenie im pomôže. Mihalnice sa odličujú náročnejšie, preto im venuj viac času.

Po odlíčení je potrebné dodať pokožke a aj riasam hydratáciu a výživu. Ak používaš krém na pleť, je to postačujúce. Ak máš však mihalnice namáhané, dobre je aplikovať aj vyživujúci olej.

Kontrola kozmetickej taštičky

Pozor si daj pri aplikácií maskary. Mala by si kontrolovať čas expirácie, čiže dátum spotreby. Veľa tvojich obľúbených pomocníkov má expiráciu iba 6 mesiacov. To je doba, za ktorú by si mala od prvého otvorenia maskaru minúť. Odborníci tvrdia, že aj napriek tomu by si ju mala používať kratšie aj o polovicu uvedeného obdobia. Po dátume spotreby ti môže spôsobiť zapálenie pokožky, alergickú reakciu a pod. Pri bio výrobkoch je táto doba expirácia ešte kratšia.

Čarovné klieštiky

Nevieš si bez nich predstaviť líčenie? Tvoje riasy sú vytočené a predĺžene iba po ich použití. To je super! Ale nezabúdaj aj na ich odvrátenú stránku. Nikdy nepoužívaj klieštiky po použití maskary, vždy pred jej nanesením. A ak si nechceš poškodiť mihalnice, mala by si vedieť, že klieštiky treba používať ďalej od korienkov. Potom tvoj výsledok bude dokonalý a aj bez bolestnej straty mihalníc.

Vodeodolné špirály

Určite si sa s nimi stretla aj ty, ak ich teda nepoužívaš denne. Sú fajn a plnia svoj účel, ale veľmi zaťažujú riasy. Preto ich používaj čo najmenej!

Pripravila: Semisa

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.