Koľko stoja DISNEY STARS?

0
1314

Začínali na Disney Channel, a dnes sú z nich úspešní sóloví umelci. Kto z nich to dotiahol najďalej a aká je ich finančná hodnota?

#10 BRIDGIT MENDLER má dnes 26, no s herectvom začínala už ako 12-ročná. Disney ju preslávil vďaka sérii Good Luck Charlie a neskor Čarodejníkom z Waverly. Hodnota Bridgit je aktuálne asi 2 milióny dolcov!

#9 EMILY OSMENT netreba moc predstavovať, známa sa stala hlavne vďaka seriálu Hannah Montana. Dnes má 27 a jej hodnotu odhadujeme na asi 3 milióny dolárov!

#8 je DOVE CAMERON, u nás pomerne neznáma herečka. Na konte má kopec disneyovských seriálov, no ale najviac popularity jej prinieslo účinkovanie vo filmoch DESCENDANTS! Jej hodnota je viac ako 3 milióny!

#7 SABRINU CARPENTER poznáš vďaka seriálu Riley vo veľkom svete a hoci sa dnes venuje viac hudbe než seriálom a filmom, zarába priam kráľovsky! Jej hodnotu tipujeme na viac ako 3,5 miliónov dolcov!

#6 JOE JONASA asi netreba moc predstavovať. Vďaka seriálu si všetci Jonasovci prišli na pekné peniažky – no a s 18 miliónmi dolárov bol Joe jeden z tých úspešnejších – aj keď zďaleka nie ten najviac hh!

#5 NICK JONAS predbehol svojho staršieho brášku o rovných 7 miliónov. Vďaka spolupráci s módnymi značkami a úspešnej sólo kariére odhadujeme jeho hodnotu na pekných 25 melónov dolcov!

#4 HILARY DUFF prerazila vďaka úlohe v seriáli Lizzie McGuire ešte v roku 2001, no odvtedy utieklo už kopec času. Vďaka hudobným albumom, seriálom aj filmom narástla za tie roky jej hodnota na viac ako 26 melónov!

#3 DEMI LOVATO porotcuje v americkom XFactore, vydáva albumy a je hlasom mladých úspešných žien. Jej súčasná cena? Nad 33 miliónov!

#2 SELENU GOMEZ si pamätáme ešte z uleteného seriálu Čarodejníci z Waverly. Pred kamerami je od svojich 10 rokov a za ten čas toho stihla už kopec. S hodnotou 50 mil. dolcov patrí medzi top disneystars!

#1 Kto sa umiestnil na prvej priečke najhodnotnejších hviezd Disneyho? MILEY CYRUS má za sebou od svojich 9 rokov skvelú hereckú i spevácku kariéru a za všetko vďačí rozkošnému sitkomu Hannah Montana, ktorý naštartoval jej kariéru. Dnes má Miley hodnotu viac ako 160 mil. dolcov!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.