Demi Lovato nazbierala všetku svoju odvahu a na svojom Instagrame zverejnila fotku z jej májovej dovolenky na Bora Bora v bikinách, na ktorej sa ukázala v celej svojej kráse. Bez retuše a s celulitídou. A podľa toho, čo napísala k tomuto svojmu príspevku, ktorý má už takmer 10 miliónov lajkov, sa miluje taká, aká je.

Demi bez retuše.

“Toto je moja najväčšia nočná mora. Moja neupravená fotka v bikinách. A hádajte čo, je to celulitída. Som naozaj unavená z toho, že som sa hanbila za svoje vlastné telo, upravovala som ho (áno, ostatné fotky v bikinách boli upravené a nenávidím to, že som to urobila, ale je to pravda). Takže si ostatní mysleli, že som ich ideál krásy, ale to som nebola ja. Toto je to, čo mám. Chcem, aby táto nová kapitola v mojom živote bola o pravosti voči tomu, kým som, než o tom, aby som sa snažila splniť normy niekoho iného. Tu som ja, nebojácna a hrdá na to, že môžem vlastniť telo, ktoré toľko prežilo a bude ma naďalej udivovať, až snáď jedného dňa porodím. Je skvelé byť späť v telke/filme a pritom sa nestresovať náročným tréningovým plánom alebo sa pripravovať o skutočnú narodeninovú tortu a rozhodovať sa pre melón a šľahačku so sviečkami, pretože som bola na nejakej úbohej diéte a bála som sa si dať skutočnú tortu. Tu som, NEUPRAVENÁ, SKUTOČNÁ! A milujem sa. A mali by ste sa tiež milovať. Teraz späť do štúdia. Pracujem na hymne a len tak mimochodom, aby bolo všetko jasné. Nie som nadšená zo svojho vzhľadu, ale som vďačná a niekedy je to to najlepšie, čo dokážem urobiť.Dúfam, že dnes niekoho inšpirujem, aby ocenil svoje telo,” napísala.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.