MILLIE BOBBY BROWN: miluje slobodu v móde

0
1400

O sláve, Godzille, zvieratách aj Stranger Things!

K: Nepokazila ťa sláva?

-Ešte asi nie, haha! Som neskutočne vďačná za všetky príležitosti. Niekedy sa musím štipnúť, aby mi doplo, že takýto život žijem. Niekedy si hovorím, kks, toto normal ľudia neriešia, prečo radšej nejdem nakŕmiť moje psíky?

K: Vraj máš 3 kusy.

-Hej a ešte aj mačku a korytnačku.

K: Čo si myslíš o sociálnych sieťach?

-Moja generácia sa do sveta sociálnych sietí narodila. Myslím, že moja generácia ich používa zodpovednejšie než iné. Vieme, že je to neskutočné miesto na šírenie skvelých myšlienok – ale aj hejtu a negatívnej energie. Bolo by super, keby SM boli pozitívnym miestom, kde sa každý cíti vítaný.

K: Máš rada slobodu v móde?

-Milujem slobodu v móde! Keď mám filmovačku, cítim sa trošku mimo misu, pretože moj celý outfit od vlasov cez mejkap a nechty až po kostým riešia iní. Takže keď mám voľno, odfarbím si vlasy naružovo, dám si megadlhé nechty a tepláky a neriešim haha!

K: Ako to vyzerá v zákulisí Stranger Things?

-Šialene haha. Poslednú sériu sme točili v štýle 80-tych rokov, takže všetko sa posunulo o 40 rokov dozadu. Najsuper je, že si vždy možeme vybrať, s kým bude susediť moj karavan. Ja mám vedľa Sadie Sink, moju bff!

K: Čo ťa primalo upísať sa novej Godzile?

-Milujem zvieratá a páči sa mi, ako ich táto séria zobrazuje. Majú rešpekt voči nám, preto by sme my mali rešpektovať ich. Starať sa o nich, ako sa oni starajú o nás. Správať sa k nim s úctou, pretože s nimi zdieľame jeden priestor.

K: Čo ťa čaká najbližšie mesiace?

-Cez leto produkujem nový seriál o sestre Sherlocka Holmesa a hrozne sa na to teším. Tiež pracujem na novej sérii tenisiek pre Converse.

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.