Rok 2019 nám priniesol veľmi veľa zaujímavých či už nových herných titulov alebo remakov a taktiež vždy viac objavovaný ray-tracing. My sa spolu s tebou pozrieme na TOP 5 hier roku 2019

5. Apex Legends

Tato Battle Royale hra od spoločnosti Respawn zažila pri svojom prvom debute obrovský boom a môžeme s istotou povedať, že bola istý čas najhranejšou a najsledovanejšou hrou. Apex Legends dal pojmu Battle Royale úplne iný zmysel. Nielen tým, že pre svoj tím môžete pingovať rôzne veci ako zbrane, náboje alebo miesto, kde ste videli nepriateľa ale aj hranie za rôzne Legendy so špecifickými abilitami. Ak máš rád rýchly Battle Royale tak táto hra je práve pre teba.

4. Star Wars Jedi : Fallen Order

Myslime si že ti značku Star Wars predstavovať nemusíme. Šance na vytvorenie novej časti Star Wars hry sa chytil Respawn Entertainment a dali fanúšikom to, čo chceli. Čistú singleplayerovku bez multiplayeru. Táto hra vystihuje presne to, čo sa stalo po konci tretieho filmu a to filmu s podnázvom Pomsta Sithov. Súboje a ničenie nepriateľov so svetelným mečom je presne tým,čo sa od titulu Star Wars očakáva.

3. Resident Evil 2: Remake

Thrid-person hororovka určite nie je pre každého, ale ak sa nebojíš a máš rád hry s tematikou zombie tak neváhaj a skús túto hru, určite nebudeš ľutovať. Capcom znova oživil starú zabudnutú hru a tak máš pocit akoby si hral najmodernejšiu hru. O to sa presne Capcom snažil, ponechať gameplay starej hry s prvkami modernej technológie.

2. The Outer Worlds

Vesmírna RPG hra odohrávaná v budúcnosti, kde svet ovládajú tie najväčšie korporácie. Môžeš sa potulovať po vesmíre, kde stretneš rôzne rasy vrátane alienov. Krásne graficky spracované prostredie, napínavý príbeh, ktorý je okorenený humornými scénami.

1.Control

Od samého začiatku hry sa nezastavíš. Začínaš v korporácii, v ktorej pracuješ. Táto korporácia je akosi podozrivo prázdna, až nakoniec nájdeš mŕtveho riaditeľa a vedľa neho zbraň, ktorú vezmeš a náhle sa všetko zmení. Jesse, za ktorú hráš má akési telekinetické super schopnosti a bojujete proti nadprirodzeným javom The Hiss. Napínavý a komplexný príbeh ale aj jednoduchý gameplay s množstvom zábavy je to, čo ťa posadí za túto hru na hodiny.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.