Už pred pár mesiacmi Ed Sheeran avizoval, že po skončení turné si má v pláne oddýchnuť. Teraz, pár dní po zverejnení klipu k songu Put It All On Me, svoje plány o prestávke potvrdil. “The Divide éra a turné zmenili môj život v mnohých smeroch. Ale teraz to celé skončilo a je čas vyjsť von a vidieť trochu viac zo sveta,” napísal Ed, ktorý od roku 2017 takmer nonstop pracuje.

“Chcem cestovať, písať a čítať. Budem mimo sociálnych médií kým nenadíde ten pravý čas vrátiť sa. Sľubujem, že sa vrátim s novou hudbou,” vyjadril sa spevák, ktorý si všade zmenilo profilovku na fotku s nápisom BRB, čo znamená ‘Be Right Back’, čiže ‘vrátim sa čoskoro.’ Ako dlho bude jeho prestávka trvať nekonkretizoval. Keď si dal naposledy pauzu, bolo to v roku 2015 a vtedy sme o ňom nepočuli približne rok. Ale veď, nech si chalan oddýchne a naberie sily na písanie a spievanie nových obrovských hitov, na aké sme uňho zvyknutí.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.