Animák MASKOVANÍ ŠPIÓNI má dnes kinopremiéru!

0
1327

Animovaná komédia MASKOVANÍ ŠPIÓNI vznikla v štúdiu Blue Sky Studios, ktoré prinieslo všetky filmy z Doby ľadovej a Rio!

Keď najlepší špión hľadá dokonalé maskovanie, môže naraziť na určité problémy. Najmä vtedy, ak sa dostane do rúk geniálnemu vynálezcovi, ktorý je poriadne uletený. A to mnohokrát doslova!

Je takmer nemožné nájsť dvoch tak odlišných hrdinov, ako sú legendárny superšpión Lance Sterling a geniálny vynálezca Walter Becket. Agent Lance je kultivovaný, elegantný, nonšalantný, skrátka dokonalý za každých okolností. Naproti tomu Walter…taký nie je. On je prosto geniálny. Náročnú Univerzitu doštudoval v pätnástich, a práve teraz pracuje na tajných výskumných projektoch pre ešte tajnejšiu vládnu službu. To, že sa títo dvaja dajú dokopy, si nedokázali predstaviť  ani najväčší zločinci!

Spojila ich spoločná úloha. Musia zachrániť celý svet pred Kellerom Killianom, zlosynom číslo 1! Walter je vynálezcom biodynamického obleku, ktorý špiónom zabezpečí dokonalé maskovanie. Alebo skôr prevtelenie. A tak sa vďaka tomuto vynálezu Lance premení na statočného, divokého, majestátneho a dokonale nenápadného tvora…holuba. Nečakané, ale v postate fantastické! Holuby sú všade, nikto si ich veľmi nevšíma a vedia lietať. Od tej chvíle musia Walter a Lance spolupracovať v dokonalej harmónii, ako zohraný tím, inak sa celý svet ocitne v smrteľnom nebezpečenstve!

V slovenskom dabingu budete počuť také hviezdy ako JURAJ BAČA, RASŤO SOKOL, MAREK SUCHITRA, SVEŤO MALACHOVSKÝ, LUCIA VRÁBLICOVÁ, KRISTÍNA TURJANOVÁ, BARBORA KRAJČÍROVÁ, JURAJ HRČKA, MONIKA HILMEROVÁ a DOMINIK BUDINSKÝ!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.