S istotou sa dá povedať, že maturitný ples či stužková (v Spojených štátoch označovaná aj ako „prom“), je dôležitým momentom v dospievaní nás všetkých. Ide o akýsi rituál, počas ktorého sa pekne oblečieš, pretancuješ noc s rodinou, učiteľmi a priateľmi a budeš uvedený/á do ofic dospeláckeho života!

Pre každého, kto stužkovú už absolvoval, ide o krásne a večné spomienky — a potvrdiť to môže aj kopec stars! Možno to bude pre teba prekvapujúce, ale mená ako Bella Thorne, Taylor Swift, Shawn Mendes, Justin Bieber, Kylie Jenner, Selena Gomez, Demi Lovato, Taylor Lautner, Rihanna, Bella Hadid, Ariel Winter, Harry Styles či Gaten Matarazzo (na titulke) svoj maturitný ples aka prom aka stužkovú skutočne absolvovali, a spomínajú na to s láskou!

Mnohí však príležitosť zažiť tento magický večierok nemali, pretože jednoducho pracovali. To bol aj prípad MILEY CYRUS, ktorá sa namiesto tancovačky nachádzala na pľaci! „Mala som ísť na prom, ale nejdem, keďže nakrúcam film,“ povedala. „Bola by som aj tak ako posledná panna niekde vzadu v sále, takže taký zážitok si ani neprosím hhh!“

Na stužkovej chýbala aj ZENDAYA! V decembri 2017 publikovala na svojom instáči krátke video v čiernej róbe s popiskom: „Svojho promu som sa nezúčastnila, taaakže…“ Hh!

A svoje vie aj LILI REINHART! „Keď som mala 16, začala som s online školou, aby som sa mohla sústrediť na herectvo,“ povedala. „Takže som ples neabsolvovala, ale sledovala som to v diaľke skrz mojich kamošov. Moc ma to z normálky nevyhodilo, pretože som si povedala, že budem mať veľa príležitostí obliecť si krásne šaty na červené koberce… a našťastie sa tak stalo hh!“

NIALL HORAN zase nemohol ísť na svoj maturitný ples. Predčasne odišiel zo školy, aby sa stal súčasťou One Direction! „Odvtedy ma skoro každý rok žiadajú, aby som išiel na školský maturitný ples. Posledných 10 rokov dostanem aspoň jeden návrh ísť ako doprovod na prom! Čo je to so mnou a stužkovými? Nestihol som ani tú vlastnú,“ povedal spevák!

No a ináč, svoju stužkovú nestihli ani celebs ako OLIVIA RODRIGO, ARIANA GRANDE, PAUL WESLEY či ASHLEY BENSON!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.