V kinách má dnes premiéru nový animák TROLL: PRÍBEH O CHVOSTE!

0
810

Miluješ Shreka, alebo kultový Madagaskar? Tak potom sa máš na čo tešiť! Do kín prichádza nový, čarovný animák, ako stvorený pre čas adventu! Tvorcovia obľúbeného Shreka a postavičiek z Madagaskaru prichádzajú s novou rozprávkou, TROLL: PRÍBEH O CHVOSTE!

Pokojné spolunažívanie v kráľovstve trollov Ervod je narušené, keď zlomyseľný Grimmer premení kráľa Groma na kameň a jeho chvost ukryje v temnom Zakázanom lese. Podľa starodávneho proroctva je jediným trollom, ktorý môže všetko napraviť, jeho syn, princ Trym. Má na to však len 3 dni! Preto sa spolu s kamarátmi vydá na divokú a nebezpečnú výpravu, aby zachránil svojho otca, získal jeho chvost späť a navrátil do kráľovstva pokoj a harmóniu!

Film má slovenský dabing a v slovenskom znení si zahrajú: Michal Domonkoš, Natália Kóšová, Roman Matisko, René Jankovič, Daniel Dangl, Martin Zaťovič, Peter Sklár, Soňa Norisová, Dušan Kaprálik, Lucia Vráblicová, Lena Košická, Zuzana Šebová, Dušan Szabó, Lukáš Krčmár a ďalší!

POZOR! Na našom FB Kamarát budeš mať zajtra (v piatok) SÚŽAŽ O SUPER CENU!!!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.