Zvrat v pokračovaní AFTER!

0
2663

V pokračovaní príbehu o láske Tessy a Hardina bude hrať dôležitú úlohu aj nová postava. Trevor. Je to chalan, ktorého Tessa spozná v práci. Rýchlo sa skamarátia a zdá sa, že je to chlapec presne pre ňu! Aj keď  Tessa oňho nejaví záujem, Hardin naňho žiarli a neznáša ho, čo medzi ním a Tessou zamieša karty… A Trevora si nezahrá nitko iný ako DYLAN SPROUSE!!!

Zatiaľ čo o Cole Sprouseovi počuť z každej strany, jeho dvojča Dylan také šťastie na úspešné projekty nemá. Po čase sa ale aj naňho konečne usmialo šťastie a vďaka After si ho všetci pripomenieme! Ako si určite pamätáte, dvojičky sa preslávili vďaka Disney Channel a seriálu Sladký život Zaca & Codyho. Dylan je od Cole o 15 minút starší. Do roku 2017 pracoval na všetkých projektoch, okrem dvoch filmov, výlučne s Coleom. Potom sa „osamostatnil“, ale za dva roky dostal len pár menších úloh. Až prišiel Trevor a dvojka After a Dylan sa už čoskoro určite stane ďalšia mega hviezda teenagerov! A čo sme o ňom vypátrali zo súkromia? V súčasnosti je šťastne zadaný – už vyše roka tvorí pár s modelkou Barbarou Palvin!

Horúce novinky o druhom pokračovaní AFTER máš v OKTÓBROVOM KAMOŠOVI!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.