Sophie Turner: “Strácam postavu, ktorú som hrala tak dlho!”

0
832

Sophie Turner sa v súčastnosti lúči s rolou Sansy Stark v Game of Thrones a pripravuje sa na rolu manželky Joe Jonasa. Aj tieto témy riešila v rozhovore s magazínom Harper’s Bazaar.

  • o konci Game of Thrones:

Momentálne sa s tým snažím vyrovnať. Je to ako smrť v rodine. Strácam postavu, ktorú som hrala tak dlho. Snažila som sa prísť na to, čo pre seba rada robím. Desať rokov som hrala niekoho iného, robila som, čo mi povedali a teraz si hovorím: ‘Hmm, asi by som si mala nájsť nejaké hobby.’ Nadchýna ma toľko vecí. Budem sedieť vo svojom dome v New Yorku a maľovať. A už zasa sa venujem baletu.

  • o zoznámení s jej budúcim manželom Joe Jonasom:

Mali sme veľa spoločných priateľov a tí sa dlho snažili zoznámiť nás. Navzájom sme sa sledovali na Instagrame a jedného dňa mi napísal. Je rozkošný. Je to ten najzábavnejší, najenergickejší a najoptimistickejší človek, akého som kedy stretla. Ja som pesimista, takže sa navzájom výborne dopĺňame.

  • o svojom výzore:

V Hre o tróny môže každý vidieť ako vyzerám. Mám veľký nos, malé nenápadné oči a dvojitú bradu. A je to v poriadku! Učím sa milovať svoj hrboľatý nos.

O záverečnej sérií Game of Thrones si môžeš prečítať aj v aprílovom Kamarátovi – práve v predaji!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.