Ľudia ju buď milujú alebo nenávidia. Takto to má vo svojom živote Zuzka Plačková, ktorá poteší svojich fans a zároveň naštve všetkých haterov. V spolupráci s TV Joj totiž prichádza s vlastnou reality show.

Prvá epizóda show InstaQueen, ktorej podtitulom je ‘Neobyčajný život instagramovej kráľovnej’, bude mať premiéru už budúci stredu, 27. 11. 2019. Plačková v nej odhalí viac zo svojho života a súkromia. “Táto reality show skúma môj život, ako žijem, čo robím a napríklad aj to, aká som nerváčka alebo ako sa hádam s Reném,” hovorí s tým, že vlastná reality show bola jej snom. “Vždy som verila, že raz príde taká ponuka a splní sa mi to a ono to prišlo,” povedala kontroverzná Zuzka a dodala, že prvá časť sa točila ešte v lete.

To, koľko bude mať InstaQueen častí závisí len od sledovanosti. Očakáva sa ale, že bude vysoká, keďže Zuza patrí medzi najvplyvnejších influencerov slovenského Instagramu s obrovským počtom sledovateľov. Pozrieš si ju v telke aj ty?

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.