Nový horor APPKA od dnes v kinách!

0
3302

Stiahni si ju a zomrieš! To je bonmot nového hororu, pri ktorom ti určite bude v žilách tuhnúť krv!

Na mobil si dnes môžeš stiahnuť akékoľvek aplikácie, napríklad aj takú, ktorá ťa núti hádzať tvoj telefón do čo najväčšej výšky… Tvorcovia filmu APPKA (Countdown) sa zamysleli a do kín posielajú film o aplikácii, ktorá tu ešte nebola! Po kultových hororoch Nezvratný osud a Kruh sa môžeme tešiť na ďalšiu hororovú lahôdku. V novom horore si na teba brúsi zuby appka, ktorá hlási dátum tvojej smrti! Je to iba trápny pokus o žart, alebo naozaj začal každému desivý odpočet?!

Keď si zdravotná sestrička a partia jej kamošov zo zvedavosti stiahnu do svojich mobilov novú appku, ktorá údajne vie vypočítať, koľko času vám ostáva do smrti, majú z toho najprv zábavu. Tá sa však končí vo chvíli, keď uvidia na svojich displejoch presný dátum a čas vlastnej smrti! Sestrička má pred sebou posledné 3 dni života. Hodiny začnú neúprosne odpočítavať zostávajúce minúty a sekundy a ju začne prenasledovať záhadná postava. Dokáže nájsť spôsob, ako oklamať nebezpečnú aplikáciu a zachrániť život nielen sebe, ale aj ostatným kamošom?!

Film natočil režisér JUSTIN DEC a v hlavných úlohách sa predstavujú ANNE WINTERS, ELIZABETH LAIL, PETER FACINELLI, CHARLIE McDERMOTT a ďalší!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.