Všetci sme sa do nich totálne zbláznili už počas vysielania Sladkého života Zaca a Codyho a patria medzi najznámejšie dvojičky sveta – Cole & Dylan Sprouseovci. Ak si sa aj ty zamýšľal/a nad tým, či sú identické dvojčatá a prípadne ako ich od seba rozoznať, máme tu pre teba odpoveď!

V minulosti bolo ťažšie zistiť, ktorý je ktorý.

Sprouseovci sú jednovaječné dvojčatá, a teda, sú identické dvojičky. Kým dvojvaječné dvojčatá alebo súrodenci majú len 50% rovnakých génov, jednovaječné dvojičky majú všetky gény rovnaké. Vďaka úlohe Cole v Riverdale je dnes ľahké rozpoznať ho od Dylana, pretože má tmavšie vlasy. Ak by sa však neprefarbil, stále máš šancu rozoznať ich, a to vďaka výraznému znamienku. Dylan ho má totiž nad ľavo stranou svojej hornej pery a Cole ho má na ľavej strane svojej brady. “Asi najpodobnejšia vec, ktorú máme, sú naše hlasy. Sú naozaj úplne identické,” tvrdí Cole a sranduje, že rovnako veľké majú aj bradavky. “Ak ide o rozdiely, myslím si, že som svalnatejší ako Dylan a mám mohutnejšiu čeľusť,” tvrdí. Podľa čoho ich od seba dokážeš rozoznať ty? Pochvál sa v komente.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.