Úspech, život a vzťahy – to sú ústredné témy nového singla účastníka Česko Slovensko Má Talent, Bokiho. Novinka Nesľúbil pochádza z jeho debutového albumu Vamos a je o tom, ako môže úspech zničiť vzťah. Boki pri jej nahrávaní nenechal nič na náhodu a prizval si na spoluprácu Majka Spirita. A o novej skladbe nám aj niečo prezradil.

“Je to fiktívny príbeh o vzťahu s frajerkou, ktorá nechápe moju prácu. Máloktorá žena alebo chlap dokáže totiž pochopiť prácu toho druhého a hlavne keď ide o prácu s ľuďmi. V skladbe poukazujem aj na to, že žiarlivosť môže pokaziť vzťah, alebo že sústrediť sa len na prácu a partnerku nechať bokom nie je správna cesta. V takom prípade sa totiž môže vzťah skončiť veľmi zle,” vysvetľuje Boki a o slovo sa hlási aj Majk. “Boki pred dvoma rokmi vyhral moju súťaž Spirit Music Talent. Odvtedy ho sledujem a teším sa, že sa mu dobre darí. Spoločná skladba bola v podstate len otázkou času, keďže je na mojom labeli. Keď mi poslal na ukážku singel Nesľúbil, rovno som mu povedal, že to dám. Podľa mňa je to jedna z najlepších vecí, aké zatiaľ urobil,” chváli Bokiho jeho idol Majk, s ktorým spolupráca je jeho splnený sen.

“Majk je pre mňa jeden z najlepších raperov na česko-slovenskej scéne, ak nie rovno najlepší. Vyrastal som na jeho muzike a bol mi vždy veľkým vzorom. Som veľmi rád, že som dostal možnosť nahrať s ním spoločnú skladbu, ktorá nám, myslím, celkom vyšla,” teší sa Boki, ktorý aj napriek úspechu, ktorý mú súťaž ČSMT priniesla ostáva nohami pevne na zemi. “Myslím si, že to zvládam celkom fajn. Vôbec som sa nezmenil a stojím nohami pevne na zemi. Vždy som miloval pozornosť ľudí, tak ma to, samozrejme, teší,” uzavrel.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.