Emma Drobná točila klip v Slovinsku

0
2014

Partnera jej v ňom hraje žena.

Emma Drobná najnovšie spojila sily s Petrom Pannom a vznikol jej nový singel Rest Of Time, ku ktorému teraz zverejnila videoklip. O čom vlastne táto skladba je? “Rest Of Time je o tom, keď je vám s niekým naozaj dobre, je to vaša spriaznená duša, váš priateľ a zároveň partner, ktorého milujete – taký ten ‘partner in crime’, ako sa hovorí. Spievam o tom, že chcem niekoho, s kým môžem byť nonstop naozaj sama sebou a je na úplne rovnakej vlnovej dĺžke ako ja. A keď to tak je, tak je to navždy – preto sa skladba volá Rest Of Time. Zachytáva pocit tej najväčšej zamilovanosti, ktorý prichádza po pár mesiacoch randenia, keď už viete jeden o druhom navzájom všetko, a už ste takí parťáci, že si už neviete ani predstaviť, byť s niekým iným. Žiaľ ten pocit sa občas, najmä pri dlhších vzťahoch, vyparí…” prezradila Emma, ktorá na novinke spolupracovala s Petrom Pannom. “Som rád za túto spoluprácu, Emma je super človek a top speváčka a tak isto aj Miško Nemtuda s jeho A Teamom, ktorí sa nám postarali o klip. Pre mňa je to jedna z najobľúbenejších skladieb na albume Progress,” povedal Peter Pann.

… na natáčaní klipu v Slovinsku.

Zo skladby si Emma Drobná zamilovala najmä jej koniec. “Beat na konci ma veľmi baví. Je to moja obľúbená časť. Až ma mrzí, že pesnička sa už končí a že ešte nepokračuje. Túto skladbu mám naozaj rada,” povedala. Videoklip Rest Of Time sa nakrúcal ešte v auguste v Slovinsku a kvôli dobrým záberom nabrala Emma odvahu a vošla do 4-stupňovej rieky Soča. Emminho partnera stvárnila v tomto videu speváčka Laura Wengova, s ktorou prežíva v klipe romantické chvíle.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.