Veríme, že ti neunikla skutočnosť, čo Cara Delevingne & Ashley Benson tvoria už nejakú dobu pár. Veď sme o tom už aj viackrát písali. To, že je medzi nimi všetko v najlepšom poriadku a každým dňom sa ľúbia viac a viac dokazovali na tenisovom zápase US Open. Tenis baby zrejme až tak nezaujímal a viac sa venovali jedna druhej než povzbudzovaniu.

Btw o svojej láske Ashley a o zamilovanosti sa Cara rozkecala v rozhovore pre najnovšie vydanie magazínu Elle, na ktorého titulke je práve ona. “Som skrátka lepšia, keď som zamilovaná. Je to úžasný pocit keď nie ste sama, keď čelíte svetu s niekým ďalším. Nechcem byť taká tajnostkárka, aby si ľudia mysleli, že sa za niečo hanbím. Ale nikdy som nebola vo vzťahu, kde by boli veci tak verejné, alebo kde by som zverejnila fotky niekoho iného. Toto ale vyzerá byť iné. Dostali sme sa do bodu, kedy sme to, čo je medzi nami chceli zachovať v tajnosti, alebo sme minimálne nechceli pútať pozornosť a teraz mám pocit, že na to rozhodnutie nebudem hrdá,” povedala pre Elle a my sa z toho, že to babám tak klape naozaj tešíme.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.