Na obálke októbrového vydania anglického Harper’s Bazaar sa vyníma Kristen Stewart. Pre magazín nielenže nafotila úchvatné fotky, ale aj čo to porozprávala o svojom živote. Napríklad si aj zaspomínala na svoj vzťah s Robertom Pattinsonom.

“Keď sme boli s Robom spolu, nemali sme žiaden príklad, ktorý by sme mohli nasledovať. Tak veľa nám toho vzali, že keď sme sa snažili mať pod kontrolou aspoň jeden aspekt nášho vzťahu, povedali sme si, že o tom nikdy nebudeme hovoriť. Nikdy. Lebo je to naše,” povedala Kristen, ktorá čoskoro zahviezdi v reboote Charlieho anjelov.

Prečo sa rozhodla prijať ponuku na natáčanie tohto filmu? “Spravila som to, lebo som obrovský fanúšik Elizabeth Banks a vždy som mala pocit, že sa za mňa zaručí. Vždy som mala pocit, že si nemyslí, že som čudáčka,” vyjadrila sa Kristen, ktorej ušla rola v Marvelovke kvôli jej orientácii. “Bolo mi doslova povedané: ‘Ak spravíš sama sebe láskavosť a nebudeš sa so svojou frajerkou vodiť na verejnosti za ruky, môžeš dostať rolu v Marvel filme.’ S takými ľuďmi robiť nechcem,” šokovala v rozhovore s Harper’s Bazaar. Nuž, aj taký je svet Hollywoodu.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.