2020: NAJOČAKÁVANEJŠIE KOMIKSOVKY

0
1131

Budúci rok si ťa v kinách počká až 7 filmov inšpirovaných komiksami a tu je super prehľad!

Vtáky noci a fantastický prerod jednej Harley Quinn

Už začiatkom februára do kín dorazí očakávaný spin-off Samovražedného oddielu s Margot Robbie v hlavnej úlohe. Réžiu dostala na starosť vychádzajúca hviezda z Číny Cathy Yan a už podľa traileru je jasné, že to bude poriadny masaker! Film má pod palcom DC a nám ostáva len dúfať, že ho nedomrví – napríklad ako Samovražedný oddiel! VŠETKO O FILME NÁJDEŠ V ZIMNOM MAGAZÍNE KAMARÁTA!

Noví Mutanti

Po úspechu Logana a Deadpoola dostala zelenú aj skupinka hrdinov okolo Maisie Williams, ktorú poznáš z Hry o tróny. Film to na svojej ceste do kín nemal jednoduché – dvakrát presunutá premiéra a rozsiahle pretáčky neveštia nič dobré, viac menej trailer vyzerá sľubne a dobrá xmenovka sa vždy hodí! V kinách od 3. apríla 2020!

Čierna Vdova

Prvá tohtoročná marvelovka dorazí do kín v máji 2020 a rozpovie nám samostatnú story o Black Widow aka Scarlett Johansson. Tá si mohla dokonca sama vybrať režiséra, ktorý s ňou sólovku natočí, a jej voľba padla na pomerne neznámu Cate Shorland. Film je už hoto a čakáme iba na trailer, v ktorom okrem Scarlett uvidíš aj Davida Harboura ako Červeného strážcu, komunistického klona Kapitána Ameriky!

Wonder Woman 1984

5.júna dorazí do kín pokračovanie prvej ženskej komiksovky ever. Na filme makal pôvodný cast aj crew, takže tešiť sa môžeš na Gal Gadot aj Chrisa Pina! Story sa bude odohrávať počas Studenej vojny, no a my sa už nevieme dočkať!

Morbius

Prvý komiksový počin štúdia Sony, ktoré spracovalo temnú marvelovku Morbius. Story o lekárovi, ktorý sa stane upírom, znie zaujímavo, zvlášť keď zistíš, že hlavnú rolu tu stvárnil Jared Leto! Film stále nebol oficiálne potvrdený štúdiom, ale vieme, že je už hotový, a tak očakávame trailer! Premiéra je stanovená na 10. júl :3

Venom 2: Carnage

Už začiatkom októbra dorazí do kín ďalšia spolupráca medzi Sony a Marvelom, tentokrát pokračovanie kontroverzného Venoma. Do hlavnej role sa vráti Tom Hardy a záporáka tentokrát stvárni Woody Harrelson, takže o zábavu bude isto postarané!

The Eternals

Rok 2020 uzavrie v novembri tímovka The Eternals s absolútne hviezdnym obsadením. V kine si na teba počkajú Richard Madden, Salma Hayek, Kit Harrington či Angelina Jolie. Eternals sú takmer nesmrteľní bohovia, ktorých pohltí božská vojna. Film je už takmer hoto, trailer očakávame cca v lete!

Pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.