Tie najväčšie hviezdy sveta sa musia raz za čas vysporiadať s tým, že do ich domu prenikne nejaký šialený fanúšik. Jednou z celebrít, ktorá máva najčastejšie takéto nezvané návštevy je Taylor Swift. Naposledy sa do jej domu na Rhode Islande vlámal v piatok 26-ročný Richard Joseph McEwan. Aspoň bol slušný a pred vstupom do domu si vyzul topánky, Taylor našťastie nebola doma.

Taylor v relácii CBS Sunday Morning, kde kecala aj o stalkeroch.

Rekordmanom v počte vlámaní do domu Taylor je Roger Alvarado, ktorému sa podarilo do speváčkinho domu v New Yorku preniknúť už trikrát. Odsedel si za to už pol roka vo väzení, napriek tomu to však neskôr urobil znovu. O stalkeroch rozprávala len pred pár dňami v CBS Sunday Morning. “Odkedy sú moje adresy na internete, snažím sa nehovoriť, kde sa práve nachádzam, pretože sa tam môžu ukázať ľudia, chlapíci, ktorí si myslia, že sme zosobášení. Už sa v mojich domoch objavili stalkeri a boli ozbrojení,” povedala Swift, ktorá by si mala začať stavať vyššie ploty okolo svojich príbytkov.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.