Vieš používať ROZJASŇOVAČ?

0
1358

Vieš, ako používať rozjasňovač?! Naučíme ťa, ako na to!

Highlighter alebo rozjasňovač je zázračný pomocník, ktorý ti pomôže k dokonalému nalíčeniu. Ako napovedá jeho názov, rozžiari tvoju pleť, a to presne tam kde to je potrebné. Highlighter používajú celebrity i známi vizážisti!

KONZISTENCIA: Rozjasňovače môžeš mať v rôznej podobe, napr. púdrové, krémové alebo tuhé. To, aký si zvolíš, je len na tebe. Tie tuhé alebo vo forme pera sú lepšie do kabelky a na rýchle použitie. Púdrové sa lepšie nanášajú.

SPRÁVNY ODTIEŇ: Výber vhodného tónu je veľmi dôležitý! Béžové a bronzové odtiene sú na zjemnenie a používajú sa pri teplých odtieňoch, taktiež sú vhodné i pre tmavý typ pleti. Metalické sú vhodné na večer. Perleťové a ružové odtiene rozžiaria tvár a dodajú jej šmrnc, vhodnejšie sú pre bledší typ pleti.

KDE HO POUŽIŤ: na lícne kosti, jemne okolie pier, pozdĺž nosa, stred očných viečok, medzi nos a pery, pod obočie na vonkajší oblúk.

NAJVAČŠIE PLUSY: Highlighter funguje na princípe rozptýlenia svetla, odrazu svetla od pigmentu. Keď to s ním nepreženieš, vie vyčariť naozaj skvelé líčenie!

Tento skvelý pomocník ti dokáže za chvíľu rozžiariť tvár, ale pozor na zóny, ktoré chceš zvýrazniť a ktoré zase nie. Jedným ťahom dokáže rozjasniť tvoj pohľad, stačí ho naniesť na obočie alebo očné viečka. Ak túžiš po plných perách, tak aj tu ti vie rozjasňovač skvele pomôcť. Stačí ho správne naniesť na pery (malé množstvo nanesieš na stred hornej pery a po línií spodnej pery).

Pripravila: Semisa

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.