Seriál Mr. Robot, ktorého hlavnou hviezdou je Rami Malek, bude mať čoskoro premiéru štvrtej série, ktorá bude zároveň poslednou. Aj pri tejto príležitosti si magazín GQ zavolal na rozhovor Ramiho, ktorý nielenže odpovedal na otázky, ale aj pózoval pred foťákom. Právom tak zdobí titulku najnovšieho vydania tohto časáku.

  • o tom, čo vraveli jeho rodičia na to, že chce byť hercom:

” Moji rodičia neboli nadšení z myšlienky, že sa stanem hercom. Prišli do tejto krajiny z Egypta, aby sme mohli mať úspešný život. Každý dolár, ktorý mali, investovali do nášho vzdelania a pozerať sa na to, ako to zahadzujem do niečoho, čo je riskantné a veľmi pravdepodobne predurčené k zlyhaniu… Nebol by to najlepší koniec pre niekoho, kto presťahoval celý svoj život z Káhiry do Los Angeles, aby začal odznova.”

  • o tom, že vyhral Oscara:

“To, ako ma ľudia vnímajú sa mohlo zmeniť. Ale keď si spolu sadneme a rozprávate sa so mnou, zistíte, že na mne nie je nič také záhadné. Nie som pozlátený!”

  • o vzťahu so svojou frajerkou Lucy Boynton:

” Hollywood je plný lascívnych, odporných vecí, ktoré sa odohrávajú v medziach pred produkciou a v postprodukcii a v štúdiách a s agentami a podobne. Ak v tom všetkom dokážete nájsť kúsok šťastia, chyťte sa ho.”

  • o netradičnom darčeku pre Lucy:

“Kúpil som jej deodorant bez hliníka a dal som jej ho do náhrdelníkovej krabičky. Povedal som si, že to bude smiešne a že si bude myslieť, že som strelený. Že z toho bude hotová.”

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.