Nie je tajomstvom, že sa spoločnosť Apple chystá pustiť do sveta novinku ďalšej generácie iPhone-ov. My ti prinášame základné informácie o tom aký bude nový smartphone z dielne Apple. Zdá sa, že po nedávnom úniku informácii sa trojica nových iPhone-ov bude nazývať iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max. Plocha, ktorá tvorí display by sa svojím vzhľadom nemala líšiť od predchodcu, iPhone X/XS a ich vylepšených verzií. Najmenšiu obrazovku zo spomínanej novej trojice by mal mať iPhone 11 Pro a to 5,8“-palcovú obrazovku, zatiaľ čo iPhone 11 bude mať 6,1“-palcovú obrazovku a najväčší z trojice, iPhone 11 Pro Max, by mal mať 6,5“-palcovú obrazovku.

Na opačnej ploche iPhone-u taktiež neuvidíme radikálne zmeny. Jedna výnimka tu je a tou je fotoaparát. Pribudne tretí snímač s ultra-širokouhlým objektívom. Podľa dostupných informácií, všetky kamery (aj selfie) by mali mať až 12 Mpx. Okrem toho vieme, že iPhone 11 Pro Max bude obsahovať šošovku so 120º zorným poľom, ktorý by mal podporovať nahrávanie v 4K s 30 fps. Špekulácie sú aj o tom, že iPhone 11 Pro a Pro Max by mali prísť aj v štvrtom farebnom prevedení, a to Dark Green. Očakávame, že táto farba bude mať reflektívny efekt, čo znamená, že pod určitým svetlom ti bude pripomínať dúhu.

64GB verzia iPhone-u už nebude!

Apple totiž chce úplne vyradiť 64GB verziu iPhone-u a nahradiť ju 128GB! Úložný priestor u iPhone 11 bude 128GB, pričom ostatné pamäte zostanú pri veľkostiach 256GB a 512GB. iPhone 11 by mal obsahovať operačný systém iOS 13.

Apple si každoročne nedokáže udržať tajomstvá, a preto ti prinášame dôležité dátumy spojené s predstavením iPhone 11:

iPhone 11 – dôležité dátumy

  • iPhone 11 predstavenie: September 10, 2019
  • iPhone 11 predobjednávka: September 13, 2019
  • iPhone 11 release date: September 20, 2019

Nezabudni, že na Slovensku si tento mobil budeš môcť kúpiť o pár dní neskôr ako napríklad v USA. Cena (štartovacia) tejto očakávanej novinky by sa mala pohybovať okolo 999$.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.