TWENTY ONE PILOTS ponúkajú už štvrtú nahrávku z albumu Trench

1
695

da0af542dae0fd25f4f426fea6e3b7cb.1000x1000x1

Skupina TWENTY ONE PILOTS vydá začiatkom októbra piaty album s názvom Trench  a dvojka z Ohia ho propaguje už štvrtou nahrávkou.

Prvé tri zverejnené skladby sa spájajú do jedného príbehu. Videá, ktoré natočil Andrew Donoho a ktoré na YouTube počas niekoľkých dní nazbierali dokopy cez 46 miliónov zhliadnutí, tvoria filmovú trilógiu s odkazmi na staršie klipy a piesne. Novinka My Blood je mimo tejto série.

Pilotný singel Jumpsuit medzitým v USA prepísal históriu. Na dobytie vrcholu alternatívneho rebríčka časopisu Billboard mu stačili len dva týždne, čo sa inej piesni v tomto desaťročí ešte nepodarilo. Naposledy sa tak isto rýchlo vyšplhala na prvé miesto skladba Know Your Enemy od Green Day v roku 2009. Zároveň je Jumpsuit štvrtým singlom Twenty One Pilots v poradí, ktorý sa stal  číslom 1 v tomto prehľade. V súčte už duo dominovalo hitparáde Alternative Songs neuveriteľných 36 týždňov.

Chlapci v rámci The Bandito Tour prídu najbližšie k nám aj do Prahy, kde vystúpia 16.2.2019 v O2 Aréne a do Viedne, kde sa predstavia 17.2.2019.

My Blood na YouTube: https://youtu.be/obcCmQYg9bk

Jumpsuit na YouTube: https://youtu.be/UOUBW8bkjQ4

Nico And The Niners na YouTube: https://youtu.be/hMAPyGoqQVw

Levitate na YouTube: https://youtu.be/uv_1AKKKJnk

1 komentár

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.