Má milióny fanúšikov a patrí medzi najočakávanejšie módne udalosti roka. Victoria’s Secret Fashion Show sa však tento rok konať nebude. Ikonická módna prehliadka je prvýkrát po 23. rokoch zrušená. Informáciu prezradila jedna z anjelikov Victoria’s Secret, Shanina Shaik, v rozhovore pre The Daily Telegraph.

“Bohužiaľ, Victoria’s Secret Fashion show tento rok nebude. Normálne každý rok o takomto čase už nacvičujeme. Ale som si istá, že v budúcnosti sa niečo konať určite bude. Značka totiž prechádza zmenami, buduje si nový imidž a pracuje na nových spôsoboch ako robiť túto show,” povedala Shanina, ktorá pre značku predvádza od roku 2011.

Shanina Shaik na móle Victoria’s Secret Fashion Show.

Módna prehliadka, na ktorej v minulosti okrem modeliek vystúpili aj hviezdy ako Selena Gomez, Bruno Mars Ariana Grande, Harry Styles, Shawn Mendes či Rita Ora, mala minulý rok doposiaľ najnižšiu sledovanosť, kedy si ju pozrelo “len” 3,27 milióna divákov.

Medzi anjelikov Victoria’s Secret patria aj Gigi Hadid & Kendall Jenner.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.