Mejkap, ktorý sa ani nepohne

0
620

Hoci v kalendári svieti september, horúce teploty počas babieho leta však môžu prekvapiť každého. A nie je nič horšie ako maskara stekajúca po lícach, lesk na pery obtlačený na fľaši s vodou a lícenka na svetri, ktorý si si počas dňa vyzliekla, pretože ti bolo neskutočne teplo. Pomôž preto svojmu mejkapu zostať na mieste s našimi šikovnými tipmi.

  • Vymeň svoj obľúbený hydratačný krém za ľahký gél, na ktorom mejkap vydrží dlhšie. Nezabudni si ním natrieť aj pery či očné viečka, aby ti aj lesk na pery či očný tieň vydržal celý deň.
  • Ak máš ráno čas, nanes si na tvár podkladovú bázu, vďaka ktorej tvoje šminky vydržia o čosi dlhšie. Tým, že zaplní doslova každý pór, bude poskytovať skvelý základ pre tvoj mejkap.
  • Nanášaj šminky v tom správnom poradí, teda najprv očný tieň, lícenku a lesk na pery, a až potom vrstvu púdru, ktorá ich podrží na mieste.
5ae0cc69bd967144008b46d4-1136-568
Američanka Lahari tvrdí, že jej očná linka od Kat von D prežila aj dramatickú autonehodu.
  • Napokon, pokojne použi aj dva výrobky, aby ti dlhšie vydržali. Na krémovú lícenku nanes vrstvu púdrovej, na rúž použi lesk na pery a podobne.
  • Použi vodeodolnú linku na oči a špirálu, pretože aj keď sa ti zotrie očný tieň, vodeodolné výrobky to budú mať šancu zachrániť.
  • Do tašky či batoha si priprav papieriky pohlcujúce mastnotu. Keď budeš mať pocit, že sa tvoja pleť leskne, hlavne v oblasti T-zóny, jednoducho na ňu pritlač papierik, ktorý pohltí mastnotu a predĺži tak životnosť tvojho mejkapu.
59357474519a4932008b4855-960-720
Keď máš namaľované oči, ale potrebuješ si umyť vlasy, tak pomôžu aj plavecké okuliare.
  • Namiesto telefónu pritlačenom na uchu, ktorý ti spoľahlivo na obrazovke so sebou zoberie nielen lícenku, ale aj časť obočia a precízne vykontúrovanej sánky, radšej siahni po slúchadlách alebo klebeť s kamoškami pomocou hlasného odposluchu.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.