Od dnes sa môžeš prísť pohrať s CHUCKYM!

0
955

Legendárny horor o bábike CHUCKY, hračke s dušou sadistického vraha, sa vracia na filmové plátna! DETSKÁ HRA má v kinách premiéru už dnes! My sme boli na ňom včera a odporúčame všetkými desiatimi!!! Proste… POĎ SA HRAŤ!

V remake nesmrteľného hororu, ktorý mal celkove 4 pokračovania, nie je hlavným hrdinom len malý chlapec Andy, ktorý práve oslávil šieste narodeniny, ale aj Chucky, ktorého Andy dostane ako darček k narodeninám. Chucky však ani zďaleka nie je taká roztomilá bábika, ako sa na prvý pohľad tvári. Pomocou prastarého voodoo rituálu sa do nej behom zatýkania prevtelil umierajúci vrah Charles Lee Ray a je jasné, že skôr či neskôr sa svet dozvie o jeho návrate. Lenže kto malému chlapcovi uverí, že jeho bábika sprosto nadáva, robí naschvály a občas aj s veľkou záľubou zabíja? Dospelí jednoducho svoje deti málo počúvajú a teraz za to niektorí budú musieť zaplatiť životom!

– Inšpiráciou pre vytvorenie Chuckyho bola bábika Roberta námorníka, ktorý ale nikdy nikoho nezabil!

– Chuckyho tvár museli pri filmovaní ovládať traja ľudia naraz! Jeden sa staral o pohyb očí, druhý o obočie a líca, a tretí ovládal ústa!

– Pre film bolo vyrobených viacero robotických bábik, ktoré sa používali podľa potreby konkrétnej scény!

– Tvorcovia postupne v priebehu filmu menili Chuckyho hlavu za čím ďalej, tým viac sa podobajúcu ľudskej! Pri poslednej hlave sa dokonca uvažovalo, že bude mať náznak fúzov alebo dokonca briadku, ale z návrhov nakoniec zišlo!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.