PRINCEZNÁ ZAKLIATA C ČASE 2 dnes zahájila útok na kiná!

0
505

Už dnes môžeš ísť do kina na premiéru druhého pokračovania úspešnej českej fantasy rozprávky o mladej alchymistke Amélii. Čaká na teba ešte kúzelnejšie a výpravnejšie dobrodružstvo, v ktorom pôjde o všetko!

Amélia (ELIŠKA KŘENKOVÁ) získava zakázanú kúzelnú moc – dokáže čiastočne ovplyvňovať tok času. Zneužívanie nových schopností ju však rozštiepi v čase a Amélia zo súčasnosti sa tak stretáva s Améliou z minulosti, ktorá ju od tej chvíle sprevádza na každom kroku. Z dávnych temnôt času navyše povstáva nová hrozba – alchymista Pán run (JÁN JACKULIAK), ktorý túži získať vládu nad všetkou mágiou v Oberone a preto musí Améliu pripraviť o vládu nad časom. Amélia sa spolu so svojimi nerozlučnými priateľmi princeznou Ellenou (NATALIA GERMANI) a princom Janom z Calderonu (MAREK LAMBORA) vydáva do kúzelného mesta Avra. Tu sídli Spoločenstvo alchymistov, ktoré sa zaprisahalo mágiu ochrániť. Amélia sa tak spolu so Spoločenstvom musí postaviť nielen doteraz najmocnejšiemu protivníkovi, ale aj svojej vlastnej túžbe po zakázanej moci!

Prvý diel Princeznej zakliatej v čase (2020) ukázal, že aj v Čechách sa dá natočiť úspešná fantasy rozprávka, žáner, ktorého nakrúcanie je vzhľadom na množstvo efektov veľmi náročné. Film sa dokonca stal na jeden mesiac najsledovanejšou snímkou na Netflixe a zaznamenal úspech aj u zahraničného publika! Dvojka pôjde určite v jeho šľapajach!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.