Po úspechu ich spoločného songu Len ona prichádzajú Kali a Claudia s ďalším duetom. Dvojica sa pozná už 8 rokov a ich nová spolupráca má svieži zvuk a nesie silné posolstvo o tom, že je dôležité nevzdávať sa a veriť si. Singel Diamant je stvorený na letné večery a o jeho text sa spolu s Kalim postaral jeho manažér Miroslav Čimo

“Keď som pred deviatimi rokmi stretol Kaliho, tak sa chcel vzdať svojho sna a cieľov. Niekedy stačí malé nakopnutie, malinký krôčik, samozrejme na sebe tvrdo makať, veriť si a ono to proste príde,” povedal Čimo o sebavedomej novinke, ktorá hneď dostala aj klip. V ňom sa okrem Kaliho a Claudie predstavili aj šesťnásobný majster Slovenska v boxe a účastník Majstrovstiev Európy Matúš Babiak, slovenská fitneska, majsterka Slovenska a vicemajsterka sveta Júlia Karová, loptoví freestyleri Hands Up Crew, tanečné skupiny Old School Brothers a Diamond Academy alebo breakdancer B-boy BIOS.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.