Demi Lovato začína nový život bez Seleny, Nicka či Iggy

0
1305

Na svojom Instagrame si urobila poriadky. 

Demi Lovato sa po predávkovaní druhýkrát narodila a po absolvovaní liečby začala robiť poriadky na svojom Instagrame. Zo zoznamu ľudí, ktorých sleduje, odstránila niekoľko jej blízkych celebritných kamošov.

  • Nick Jonas
    Medzi celebritami, ktoré Demi unfollowla sa prekvapivo objavil Nick Jonas, ktorý jej bol vždy blízky. Okrem iných pracovných záležitosti spolu v minulosti absolvovali turné, natáčali spolu Camp Rock a boli veľmi dobrými kamarátmi, ktorých bolo často vidieť spolu. Po predávkovaní Demi Nick napísal: “Rovnako ako všetkých aj mňa prekvapili správy o tom, čo sa stalo Demi. Každý z nás ju miluje a musíme sa modliť, aby sa z toho dostala. Je bojovníčka. #prayfordemi”
  • Selena Gomez
    Selena Gomez je s Demi kamoškou od detstva a preto je šokujúce, že aj ju prestala Demi sledovať. Dievčatá spolu vyrastali na Disney Channel, hrali spolu v Barney & Friends a často si spolu vyrazili na babskú jazdu. Po predávkovaní Demi Selena povedala pre Elle: “Osobne sa ma to dotklo. Nevyjadrila som sa k tomu ale verejne. Nechcela som. Ja … milujem ju! Poznám ju od svojich siedmych rokoch. To je všetko, čo k tomu poviem.”
  • Iggy Azalea
    S Iggy Azaleou Demi niekoľko krát spolupracovala a boli si veľmi blízke. Preto je prekvapením, že už ani Iggy nie je medzi osobami, ktoré Lovato sleduje. Po tom, čo to Demi v júli prehnala, Iggy napísala: “Ako jej blízka kamarátka som o tom vedela. Chcela som, aby to bola ona, kto povie ľuďom, že sa vrátila k drogám. Ako jej kamoška som sa veľmi obávala toho, že sa niečo stane alebo že by to niekto zistil a zneužil to proti nej.”

Ako sa Demi darí v jej boji s drogami? Čítaj decembrového Kamoša  a dozvieš a nielen to!
Práve v predaji!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.