V kinách je od dnes nová nemecká komédia 100 VECÍ!

0
3127

Aký by bol váš život, ak ste sa zo dňa na deň vzdali všetkých svojich vecí? To sa dozviete v nemeckej komédii o dvoch kamošoch, ktorí sa jedno ráno po bláznivom žúre zobudia na zemi v prázdnom byte a – úplne nahí!

Toni miluje svoj kávovar. Paul zbožňuje svoj smartfón. Toni by sa rozhodne neobišiel bez tabletiek na rast vlasov. Paul si nedokáže predstaviť život bez Amazonu, Siri a svojich supermódnych tenisiek. Obaja kamaráti medzi sebou každý deň bojujú o to, kto je väčší frajer…

Všetko sa zmení v jedno ráno, kedy sa zobudia nahí na zemi v úplne prázdnom byte. Začína sa deň D pod číslom 1. Štartuje 100 dní trvajúca stávka, ktorú počas včerajšej divokej žúrky uzavreli. Vzdali sa všetkého, čo vlastnili. Každý deň dostanú späť len jednu zo svojich vecí! Ich každodenný život sa pre nich naraz stáva nesmierne komplikovaný, ale zároveň neuveriteľne jednoduchý. Koľko vecí je v živote naozaj potrebných?

V hlavných úlohách FLORIAN DAVID FITZ, ktorý film aj režíroval, a MATHIAS SCHWEIGHOFER!

Český dabing!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.