Cameron Boyce náhle zomrel

0
4835

Stále tomu nikto nedokáže uveriť! Mladý, talentovaný a šikovný herec Cameron Boyce je už v hviezdnom nebi. Herec známy najmä z projektov Disney zomrel počas uplynulej noci vo svojich 20 rokoch. “S hlbokým zármutkom a zlomeným srdcom oznamujeme, že nás Cameron dnes ráno opustil,” oznámila vo svojom vyhlásení jeho rodina.

“Zomrel v spánku počas záchvatu, ktorý bol vyústením dlhodobých zdravotných problémov, na ktoré sa liečil. Svet stratil bezpochyby jedno zo svojich najžiarivejších svetiel, ale jeho duša bude žiť cez ľudskosť a sústrasť všetkých, ktorí ho poznali. Sme hlboko zarmútení a prosíme o zachovanie súkromia v tejto neskutočne ťažkej chvíli,” znie v stanovisku rodiny.

Cameron sa herectvu venoval už ako 9-ročný, kedy sa prvýkrát postavil pred kamery v klipe Panic! at the Disco. Následne si zahral v horore Zrkadlá a vo filme Oko dravca. Ponuky sa mu tak začali sypať a neskôr zakotvil v Disney. Okrem herectva miloval tanec a bol členom breakdanceovej crew X Mob.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.