SHOKY & MORTHY: POSLEDNÁ VEĽKÁ AKCIA – už zajtra v kinách!

0
467

Chceš ísť do kina na špičkovú českú komédiu, na ktorej sa budeš smiať od začiatku do konca? Tak určite choď na dvoch skrachovaných YouTuberov – Shokyho a Morthyho, ktorí sa vydávajú na svoju poslednú veľkú akciu!

Shoky a Morthy sú kamaráti od školy a zároveň YouTuberi, ktorým už toiahne na 30 a ich kariéra sa blíži ku koncu. Shokymu to ešte nedochádza a chce stále točiť voloviny pre decká, Morthyho však už ich detinské pranky prestávajú baviť, aj vďaka vplyvu jeho priateľky, ambicióznej influencerky Sáry. Keď posledné video chalanov zožne na sieťach vlnu kritiky, ich kanál prestane zarábať a vyslúžia si za neho verejne prospešné práce. Vyzerá to na ich definitívny rozchod a jedinou šancou, ako si napraviť youtuberskú povesť, je spoločný plán na “poslednú veľkú akciu”.

Shoky, Morthy, Sára, svojrázna lovkyňa duchov Lucia a predajca vysávačov (a neúspešný YouTuber) Radomil sa vydávajú po diaľnici D1 na divokú jazdu ústrety objasnenia záhady Deviatich krížov. Prfed rokmi tu došlo ku tragédii a ešte aj dnes sa tu údajne zjavuje duch mŕtvej nevesty. A podozrivo často tu umierajú ďalší ľudia… SWhoky chce krv, násilie a lajky, Morthy seriózny dokument. Rýchlo však zistia, že na to, čo ich čaká, pripravení nie sú!

V strelenej českej komédii uvidíte v hlavných úlohách super dvojicu Štěpána Kozuba a Jakuba Štáfeka a okrem nich aj Martinu Babišovú, Andreu Daňkovú, Tomáša Magnuseka, Leoša Nohu a ďalších.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.