Katy Perry & Taylor Swift sú po rokoch kamošky!

0
1255

Už niekoľko rokov sa majú Katy Perry a Taylor Swift v zuboch. Konkrétne od roku 2012, kedy sa na Taylor Swift vykašľali jej tanečníci a pripojili sa ku tanečnej crew Katy Perry. Odvtedy mali tieto dve speváčky veľmi zlý vzťah, čo Taylor potvrdila aj v skladbe Bad Blood. Nenávisti je už však koniec, čo sme tušili už pred pár dňami, kedy si baby začali komentovať fotky na Instagrame. Teraz svoje uzmierenie potvrdili novým songom Taylor – You Need To Calm Down. Práve v klipe k tomuto singlu sa objavila aj Katy Perry, ktorá tvorila v kostýme hamburgera neoddeliteľnú súčasť Taylor, navlečenej v kostýme hranoliek. Obdobie nepriateľstva medzi nimi je tak už definitívne minulosťou a my sa z dievčat veľmi tešíme.

Btw okrem Katy Perry si v novom klipe Taylor, podporujúcom LGBT komunitu, zahrali aj Ellen DeGeneres, Adam Lambert, Ciara, Kyley Kioko a vďaka imitátorom Drag Queen aj Ariana Grande, Lady Gaga, Adele, Cardi B, Beyoncé či Nicki Minaj.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.