V poradí už 3. sólový mini album vydal pred niekoľkými dňami exčlen Monsta X Wonho. Aký je albáč Facade a predstaví ho fanúšikom aj na svetovom turné? Aj na tieto otázky poskytol spevák odpovede, ktoré si prečítaš v tomto článku.

 • o mini albume Facade:
  “Názov Facade má mnoho významov. Je to vonkajší povrch, ktorý skrýva skutočnú podstatu. Nový album by som opísal ako ísť spolu na karneval alebo do zábavného parku a stráviť tam celý deň. Na karnevale môžete totiž zažiť veľa emócií, ktoré sú súčasťou nového albumu.”
 • o titulnej skladbe Crazy:
  “Tento song má energickú a elegantnú atmosféru a ako titulný singel je perfektný. Jeho tvorba bola pre mňa výzvou, pretože vyžaruje viac popovú atmosféru, než typické K-popové skladby.”
 • o plánovanom turné:
  “Svoje turné chcem spraviť čo najdokonalejšie. Doposiaľ som nemal možnosť stretnúť sa so zámorskými a americkými fanúšikmi, čo by som rád zmenil. Bola by to pre mňa nová skúsenosť a zároveň výzva, pretože by som musel rozprávať viac anglicky a tiež inými jazykmi.”
 • o tom, ako sa zmenil:
  “Naučil som sa, ako stáť na pódiu sám. Tým pádom som sa prirodzene naučil lepšie vyjadrovať seba samého. Mám pocit, že som viac uvoľnený.”

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.