Aless predstavuje singel, ktorý nahrala s americkým raperom

0
1054

Najemotívnejšia skladba jej kariéry – aj takto by sa dal nazvať nový singel Aless, ktorý nesie názov Loyal a je výsledkom medzinárodnej spolupráce. Hosťuje na nej totiž americký raper Raz Simone, s ktorým v americkom Seattle natočila aj klip k ich spoločnej veci.

“Môj producent mi pred niekoľkými rokmi ukázal RAZa na hudobnom kanály, a vtedy som ho začala registrovať. Asi pred pol rokom som si ho našla na sociálnej sieti, kde akurát promoval svoj nový album. Po vypočutí som ho jednoducho chcela podporiť, keďže sa mi veľmi páčil, tak som ho zazdieľala na svojom instagramovom účte. On si to všimol a oslovil ma. Odvtedy sme boli v kontakte, poslala som mu svoje skladby a RAZ si vybral na feat práve moju najemotívnejšiu skladbu. Keďže som chcela byť pri zrode tejto skladby, kúpila som si letenku a išla za ním do Seattle, kde sme aj s jeho tímom natočili k tomu videoklip. Zábery ešte poprestihával náš režisér Martin Miko s vizuálmi z Afriky, kde som bola na menšej dovolenke s rodinkou,” prezradila Aless a dodala, že pri nahrávaní Loyal vznikli ešte ďalšie 3 skladby.

“Keď si sadnú umelci po hudobnej stránke, tak vzniknú hneď ďalšie skladby. Verím, že táto skladba sa dotkne, čo najviac ľudí, keďže je to moja srdcovka a ocenia aj RAZa, ktorý venoval tejto skladbe kvalitný a dojemný text,” uzatvára Aless.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.