Ed Sheeran ohlásil nový album

0
1228

Konečne! Ed Sheeran vydá po dvoch rokoch od posledného albumu ÷ nové CD. V júli mu vyjde novinka s názvom No. 6 Collaborations Project, ktorá je pokračovaním albumu No. 5 Collaborations Project z roku 2011. Pôjde teda o CD, na ktorom budú samé Edove spolupráce – konkrétne 15. Z nich máme možnosť už dve poznať. Prvou ochutnávkou z No. 6 Collaborations Project je duet Eda s Justinom Bieberom a ich spoločný singel I Don’t Care. O niečo čerstvejšou ochutnávkou je skladba Cross Me, o ktorú sa s Edom postarali Chance The Rapper a PnB Rock.

Cover nového albumu Eda Sheerana.

“Než som v roku 2011 podpísal zmluvu, vydal som EP s názvom No. 5 Collaborations Project. Vždy som chcel na projekt nadviazať. No.6 som začal na laptope pripravovať minulý rok počas turné. Som obrovským fanúšikom všetkých umelcov, s ktorými som spolupracoval a bola to veľká zábava,” vyjadril sa Sheeran, ktorého nová doska sa na pulty obchodov dostane 12. júla.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.