Len jedna láska je tá pravá!

0
991

Už dnes má premiéru romantický rodinný film UZLY A POMARANČE o prvej láske, voňajúcej po pomarančoch, o nesmelých dotykoch, o chlapčenských súbojoch o česť a hlavne – o koňoch!

)

Film bol nakrútený podľa knižnej predlohy Ivy Procházkovej a zachytáva život 15-ročného Dareka, ktorému sa po smrti matky všetko obráti naopak. V jeho živote sa však objavia kone, ktoré ho sprevádzajú nielen počas krásneho obdobia zamilovanosti, ale dovedú ho až na prah dospelosti.

V hlavných úlohách TOMÁŠ DALECKÝ a nemecká herečka EMILIE NEUMEISTER a vo filme si zahrala aj EWA FARNA a ĽUBOŠ KOSTELNÝ!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.