Páčiš sa mu? Vďaka týmto 5 znameniam to zistíš!

0
14573

Vďaka reči tela vieme o človeku zistiť veľa vecí. Samozrejme aj to, či sa mu páčime a či ho priťahujeme. Ako sa správa opačné pohlavie, ktoré sme očarili a má o nás naozaj záujem? Vďaka týmto jeho prejavom to ľahko zistíš!

  • Nenápadne sa ťa dotýka

Náhodné letmé a nenápadné dotyky nie sú ani náhodou úplne náhodné. Patria neodmysliteľne k flirtovaniu a pokiaľ ťa chalan len tak chytí za ruku alebo sa dotkne tvojich vlasov, buď si istá, že mu nie si ľahostajná a ide po tebe!

  • Často zdvíha obočie

Či už to znie divne, alebo nie, je to tak! Ak chalan dvíha pri rozhovore s tebou často obočie, je to jasný signál toho, že sa mu páčiš. Vďaka tomuto tipu zistíš, na čom vlastne si, takmer okamžite!

  • Neustály očný kontakt

Pri zaľúbenosti nesmie chýbať očný kontakt. To, že si niekoho zaujala ľahko zistíš podľa toho, že sa na teba pozerá, a to čím viac, tým dlhšie a čím ďalej, tým hlbšie.. Pri udržiavaní očného kontaktu si môžeš všimnúť, že jeho zreničky sú rozšírené, a to preto, že sa mu páčiš.

  • Pohyby tela

Opačné pohlavie, ktoré si očarila, má takmer vždy tendenciu blízko sa k tebe nakláňať. Znamená to teda, že ak sa k tebe chalan približuje oveľa bližšie ako ostatní ľudia a vstupuje do tvojej osobnej zóny, je to znamenie, že si ho očarila.

  • Dotýka sa svojich vlasov

A nie len vlasov, ale aj brady! Ak je z teba chalan hotový, znamená to, že je z teba aj nervózny a to vedie k tomu, že sa často dotýka svojich vlasov alebo aj brady. Pokiaľ sa mu páčiš a je pri tebe neistý, vlasov sa často dotýka a upravuje si ich a aj vďaka tomu teda vieš, že môže byť tvoj!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.