Emilia Clarke miluje Londýn

0
1034

Obálku najnovšieho vydania magazínu Flaunt obsadila Emilia Clarke, ktorá pre magazín nielen fotila, ale aj porozprávala. Pochopiteľne aj o jej postave seriálu Game of Thrones.

  • o sláve:

Nie je to reálne. Je to photoshop, sú to štyri hodiny venované vlasom a make up-u, sú to šaty, ktoré som si ja nekúpila, je to vec profesionálneho stylistu, ktorého jedinou úlohou je, aby boli ľudia krásni. Bola som ten človek, čo meral vlastnú hodnotu na základe tohto obrazu a je to peklo.

  • o Daenerys a Game of Thrones:

Počas celého seriálu som vždy bojovala za jej citlivosť, ktorú pre ňu autor a tvorcovia napísali. Hovorievala som, že je skvelé, že je stále silnejšia, ale musíte vedieť prečo. Musíte vedieť, čo ju to stojí. Vždy som sa snažila ukázať, čo ju to stojí a že to nie je jednoduché. Myslím si, že je to veľmi podobné rozprávaniu o mne.

  • o tom, že musí byť silná:

Viem, čo je moja práca a viem, že zo mňa nikto nemôže cítiť, keď sa mám zle. Aj keď viem, že nie je dobré dusiť to v sebe. Keď sa s niekým pohádam a cítim sa ako najväčší lúzer, pustím si cédečko Judi Dench.

  • o živote v Londýne:

Londýn je môj hood. Je to miesto, kde budem navždy. Keď budem mať deti, budú vyrastať tu. Ak by som ostala v Californii, asi by som sa unudila.

Infošky a všetko dôležité o závere Game of Thrones sa dočítaš v júnovom Kamarátovi – práve v predaji!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.