Liam Hemsworth: ‘Vedel som, že Miley je tá pravá!’

0
932

Austrálske vydanie magazínu GQ si zavolalo na pokec fešáka Liama Hemswortha. Okrem iného sa rozrozprával aj o požiari domu v Malibu, v ktorom žil s Miley, a tiež o ich svadbe. Navyše nafotil nový photoshoot a z jeho pohľadu a modrých očí sa roztopíš aj ty.

  • o požiari domu, v ktorom žil s Miley:

Cez noc doslova prídete o všetko svoje vlastníctvo, priestor, hniezdo. Samozrejme, sú tam fotky a podobné veci, ale jedna vec, ktorú si želám, aby som odtioaľ zobral, boli Rolexky, ktoré mi dalo Lionsgate ako darček po prvých Hunger Games. Zvykol som si predstavovať, že ich dám svojmu prvému synovi, alebo tak. Nie som veľmi sentimentálny k veciam, ale toto je pravdepodobne jediná vec, ktorú si želám, aby som vzal.

  • o tom, že nešťastná udalosť viedla k ich rozhodnutiu vziať sa:

Keď si s niekým prechádzate niečím emotívnym, viac vás to spojí. Cítili sme, že sme stratili veľkú časť našich životov, tak sme chceli vytvoriť nejakú novú. Niečo veľmi dobré vzišlo zo strašnej situácie. Bolo by sa to stalo aj tak, ale myslím, že toto to o trošku urýchlilo.

  • o tom, kedy chcú mať s Miley deti:

Raz, keď nebudeme mať tak veľa psov. Momentálne nie je možné priviesť dieťa do nášho domu. Ale jedného dňa budeme vedieť, že je ten správny čas. Ale práve teraz? Teraz nie. Keď príde ten čas, chcem 10,15, možno 20 detí.

  • o svojom bratovi Chrisovi:

Je to môj hrdina. Vzhliadam k nemu. Vždy, keď potrebujem nejakú pomoc alebo radu, volám jemu. Verím mu viac než komukoľvek inému.

  • o svojej manželke Miley:

Mal som 18 rokov, keď som ju spoznal. Zamilovali sme sa do seba veľmi rýchlo a naše puto bolo hneď veľmi silné. Celý čas som vedel, že ona je tá pravá.


Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.