Čo majú chalani radi na babách?

0
3119

Prezradili to Shawn Mendes, Dylan O’Brien, Zayn a ďalší.

Každý má nejaké špecifické požiadavky, ktoré by mal mať ich partner. Čo sa páči chlapcom na divčatách a čím dokáže nežnejšie pohlavie zaujať? Prezrádzajú to hviezdy ako Shawn Mendes, Justin Bieber či Dylan O’Brien.

Justin Bieber

Ak by si chcela zaujať Justina, stačilo by ti mať dve veci. “Úprimné srdce a skvelý zmysel pre humor,” povedal pre Glamour. Predpokladáme, že ani jedno nechýba Hailey Baldwin.

Shawn Mendes

Ak by si chcela randiť so Shawnom, musela by si ho vedieť rozosmiať. “Mám rád, keď má dievča dobrý zmysel pre humor. Mám rád naozaj vtipné dievčatá,” povedal pre ODE.

Dylan O’Brien

Dylan prezradil pre Seventeen, že na vzhľade mu až tak nezáleží. “Mám rád zábavné, zaujímavé a nepredvídateľné dievčatá. Môže to byť dievča s telom modelky ale tiež to môže byť nízka brunetka. Je to naozaj o osobnosti,” povedal Dylan.

Zayn

Keď príde k babám, Zayn má veľmi špecifický typ. “Potrebujem výzvu,” povedal pre Billboard. “Užívam si intelektuálny rozhovor.  Vďaka rozhovorom o svete alebo politike ma nezaujímajú vlasy alebo mejkap baby,” povedal.

Ross Lynch

“Ideálne dievča je pre mňa také, ktoré je zábavné, spontánne a skutočné. Niekto, kto je ako skutočný človek a nie niekto, kto sa celý čas pretvaruje,” povedal Ross pre ODE a dodal, že randiť s fanúšičkou preňho nie je problém.

Harry Styles

“Myslím si, že keď ma niekto ambície, je to veľmi atraktívne… Ak je dobrý v niečom, čo rád robí,” povedal Harry pre Cosmopolitan.

Nick Jonas

“Otvorenosť je veľmi atraktívna,” povedal Nick v talkshow Meredith Vieira. “Je veľmi dôležité aby bol človek naozaj sám sebou.”

Noah Centineo

“Niekto, kto sa o seba stará a je úprimný. To sú pre mňa dve naozaj dôležité veci,” povedal Noah pre E! News.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.