Je to nozaj ten PRAVÝ?

0
1169

Si zaľúbená až po uši a keď sa naňho pozrieš, máš zimomriavky po celom tele? Tak to je super, zaľúbenosť je krásny pocit ale je naozaj ten PRAVÝ? Týchto 9 znakov ti to prezradí.

  • Je s ním sranda – za každých okolností

Mať rovnaký zmysel pre humor je veľmi dôležité a ak ťa frajer dokáže rozosmiať aj vtedy, keď máš deň blbec, drž sa ho. Kto by ťa mal predsa vedieť rozosmiať aj keď si smutná, ak nie on?!

  • Podporuje ťa

Každý máme nejaké sny a ciele a určite aj ty. Ak ťa v nich tvoj chalan podporuje a pomáha ti dosiahnúť ich, je to dobré znamenie.

  • Teší sa z tvojej prítomnosti

Aj keď spolu trávite veľa času, vždy sa teší, keď máte možnosť byť opäť spolu a snaží sa venovať ti čo najviac svojho času. Nevadí mu s tebou opäť tráviť čas, aj keď ste sa včera videli.

  • Vie, čo chce

‘Je mi to jedno’ alebo ‘neviem’ od neho nepočuješ často? Tak to má byť. Tvoj chalan by mal vedieť, čo chce od života a rovnako aj čo chce od vášho vzťahu. Má s tebou plány do budúcnosti a nechce sa vzťahom len tak nechať unášať.

  • Má emocionálnu inteligenciu

Znamená to, že nepozerá len na seba a na svoje pocity ale vie sa vcítiť aj do teba a pochopiť ťa. Okrem toho vie, v akej miere môže na teba ‘hádzať’ svoje problémy a je empatický. Aj toto je vlastnosť, ktorú by mal mať pán pravý.

  • Je romantik

Veľa mužov má problém prejaviť emócie. Ak ten tvoj nie a nehanbí sa za svoje pocity a srdce romantika, má veľké PLUS!

  • Zaujíma sa o teba

Aj to, že nejde do obchodu bez toho, aby sa ťa opýtal, či niečo nechceš, je dôležitým znakom. Hovorí o tom, že sa o teba tvoj chalan zaujíma. Je to normálka a ak takýto záujem z jeho strany necítiš, skús loviť v iných vodách.

  • Poznáš jeho kamošov

Ak ťa predstaví svojim kamošom a si s nimi v dobrom vzťahu, pretože majú pocit, že ťa poznajú, keďže o tebe toľko hovorí – s týmto chalanom by ti to naozaj malo fungovať.

  • Vie o tvojich tajomstvách a zvláštnostiach

Ak vie o tom, že sa v noci bojíš ísť do kuchyne po vodu alebo že si minule mala dva dni po sebe to isté spodné prádlo a aj tak ťa ľúbi, je to naozaj vážne a zdá sa, že je to ten pravý.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.