Rozpadnú sa BTS kvôli vojenskej službe?

2
11019

Bangtan Boys majú perfektne rozbehnutú kariéru a k-popu robia po svete veľmi dobré meno. V rozhovore pre CBS sa vyjadrili k hroziacej možnosti, že by sa ako skupina mohli rozpadnúť kvôli povinnej vojenskej službe, ktorú by chcela Južná Kórea zaviesť.

BTS v rannej show CBS

“Ako Kórejčan si myslím, že je to prirodzené a ak nás budú tieto povinnosti volať, budeme pripravení a dáme to najlepšie, ako budeme vedieť,” povedal Jin. Ak by to prešlo, museli by takmer všetci muži od 18 do 28 rokov, ktorí sú obyvateľmi tejto krajiny absolvovať 21-mesačnú vojenskú službu. Znamenalo by to koniec BTS? “V tomto momente o tom nechcem uvažovať. Teraz ide všetko naozaj dobre,” vyjadril sa Jungkook. “Skrátka si užívame túto jazdu a žijeme pre prítomnosť a tento moment. A to je všetko,” dodal RM. Dúfame, že sa situácia v Južnej Kórei vyvinie tak, aby neohrozila BTS a aby sme si mohli aj naďalej vychutnávať ich skvelú hudbu.

Nezabúdaj, že BTS máš na MEGA plagáte v aktuálnom vydaní Kamarát Poster a Jimina nájdeš na plagáte v májovom Kamošovi!

2 KOMENTÁRE

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.