Pred dvomi rokmi bola Kylie Jenner magazínom Forbes vyhlásená za najmladšiu miliardárku na svete. Aj keď sa jej v biznise darí a peňazí má na rozdávanie, rozdávať ich určite nechce. Jej niekdajší vizážista Samuel Rauda totiž utrpel vážne zranenia pri autonehode a potrebuje zložitú operáciu mozgu, ktorá stojí približne 120-tisíc dolárov. Šok prišiel, keď Kylie namiesto toho, aby Samuelovi zacvakala životne dôležitú operáciu, vyzvala svojich fanúšikov, aby sa mu na zákrok pozbierali. Do zbierky prispela zo svojej peňaženky len sumou 5000 dolárov.

Svoj post so žiadosťou o pomoc neskôr vymazala kvôli množstvu negatívnych komentárov, v ktorých sa ľudia hnevali na Kylie za to, že nepomôže celou sumou. Ako miliardárka by vlastne ani nepocítila, keby jej z účtu odišlo 120-tisíc. So Samuelom spolupracovala dlho a okrem profesionálneho vzťahu boli aj kamaráti a ľuďom preto nejde do hlavy, prečo mu nechce pomôcť. Jej dcéra Stormi pritom nosí oblečenie za desiatky tisíc, z čoho mnohí súdia, že Kylie má pomýlené hodnoty. Za značkové oblečenie dá horibilné sumy, za záchranu života len 5-tisíc dolárov…

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.