Mikolas Josef predviedol show svetových rozmerov!

0
1028

Vypredaný Forum Karlín zažilo svetovú show v podaní Mikolasa Josefa a to hneď pri jeho koncertnom debute! Zatiaľ žiadny český interpret nedosiahol taký úspech v Eurovision Song Contest ako Mikolas Jozef a v stredu 3. apríla 2019 v Prahe všetkým ukázal, ako má vyzerať naozajstná hviezda. Návštevníci koncertu mohli po prvýkrát naživo počuť osvedčené hity, ale aj horúce novinky.

1 (1)

 

Hodinu a pol nabitý program, obrovská stage, tanečníci, africkí vokalisti, kapela, kostýmy … Mikolas Josef sa obklopil tými najlepšími vo svojom odbore a ukázal verejnosti niekoľkomesačné prípravy jeho prvého samostatného koncertu, ktorý prebehol na jednotku s hviezdičkou!
Už počas prvého songu sa publiku predstavila kapela a prekvapil zbor afrických vokalistov. Netradične sa Mikolas objavil pred davom s gitarou, zahral na bicie, ale aj za pianom a ukázal tak, že hudbu, ktorú skladá si aj sám nahráva na väčšinu nástrojov. Fanúšikovia sa dočkali nielen hitov Lie To Me, Me Gusta alebo posledného singlu Abu Dhabi, ale aj úplných noviniek, ktoré Mikolas usilovne pripravoval v zahraničí. Silné emócie vyvolal song 4th of July – pieseň, ktorú Mikolas zložil vo vlaku, keď sa vracal v 17 rokoch z Milánskeho Fashion weeku, kde sa definitívne rozhodol skončiť s modelingom a zmeniť od základu svoj život.
Na koncerte okrem českých aj zahraničných fanúšikov nechýbala rad celebrít alebo zastúpenie prestížneho vydavateľstva Sony Music, pod ktoré vo svete patrí napríklad aj Justin Timberlake. Mikolas nastavil veľmi vysokú latku, čo príde ďalej?

foto: Mikolas Josef produkcia / text: TZ Mikolas Josef

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.