7 tipov ako oživiť vzťah

0
1271

Častokrát sa ľuďom po čase začne zdať ich vzťah nezáživný, nudný či stereotypný. Ako sa tomu vyhnúť a ako oživiť vzťah a dať mu tú správnu iskru?

  • Prekvapujte sa

Nech už ide o kvety, dobré jedlo, nový parfém alebo nejaký darček – prekvap svoju polovičku niečim. Fantázii sa medze nekladú a prekvapenia má rád a ocení takmer každý!

  • Výletujte

Je jedno, či pôjdete niekde za hranice alebo len do susedného mesta. Nič vás nenabudí tak, ako zmena prostredia. Spoločný výlet vášmu vzťahu len prospeje a dokáže vás zblížiť ešte viac, než ste.

  • Vyrazte za kultúrou

Aj keď nie ste ten tie typy ľudí, ktorí chodia do divadla, urobte zmenu. Okrem toho, že spolu budete robiť niečo, čo ste nerobili, máte príležitosť nahodiť sa do pekných šiat či obleku a ukázať sa jeden druhému vo formálnom oblečení, v ktorom vám to určite svedčí. A možno sa vám divadlo zapáči natoľko, že doň začnete chodiť pravidelne.

  • Nájdite si spoločný koníček

Akákoľvek spoločná činnosť je skvelá a preto by nebolo odveci, keby ste si našli spoločný koníček, ktorému by ste venovali a bavili sa spolu.

  • Zabudnite na staré zvyky

Ak chcete uniknúť zo vzťahového stereotypu, zabudnite na vaše staré zvyky a nájdite si nové aktivity, ktorým sa budete venovať a vďaka tomu neprídete o vzťah, ktorý sa stával nudným.

  • Dajte si pauzu

Toto síce nie je ideálne riešenie, ale je jedným z tých, ktoré môžu vzťahu pomôcť. Keď si od seba na chvíľu oddýchnete, budete si potom vážiť viac spoločné chvíle a tešiť sa na seba.

  • Choďte do prírody

Vymeňte nudu a ležanie v posteli s telefónmi v ruke za piknik niekde na lúke či prechádzku lesom. Budete tu len jeden pre druhého a budete mať spolu ďalšiu peknú spomienku.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.