Zomrel Luke Perry zo seriálu Riverdale

0
937

Luke Perry, ktorého mnohí poznáme nielen vďaka seriálu Beverly Hills 90210, ale aj ako herca z Riverdale, dnes zomrel. Jake minulú stredu utrpel mŕtvicu, po ktorej ho uviedli do umelého spánku. Dnes, vo veku 52 rokov, zomrel v Nemocnici sv. Jozefa v Burbanku. Hlavne mladšia generácia ho pozná ako Freda Andrewsa, otca Archieho Andrewsa zo seriálu Riverdale, na ktorého natáčaní pracoval aj posledné dni pred mŕtvicou.

“Luke Perry… Bol si radostná a živá duša. Budeš nám chýbať a určite si ťa navždy budeme pamätať. Odpočívaj v láske a pokoji,” napísali tvorcovia Riverdale a oficiálne vyhlásenie vydal aj Perryho rodina. “Bol obkolesený tými najbližšími. Boli pri ňom deti Jack a Sophie, snúbenica Wendy Madison Bauerová, bývalá manželka Minnie Sharpová, matka Ann Bennettová, nevlastný otec Steve Bennett, brat Tom Perry, sestra Amy Coderová a ďalší blízki, rodina a priatelia. Rodina Luka Perryho si váži všetku podporu a modlitby z celého sveta. Úctivo žiadajú o poskytnutie súkromia, počas okamihov plných smútku a žiaľu. V súčasnej dobe nebudú zverejnené žiadne ďalšie podrobnosti.”

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.