Skupina Queen vystúpi na Oscaroch

0
1406

Skupina Queen vystúpi naživo na slávnostnom odovzdávaní filmových cien Oscar, ktoré sa bude konať v nedeľu. Pozvanie prijali po mega úspechu životopisného filmu Bohemian Rhapsody, ktorý zachytáva príbeh zosnulého frontmana tejto formácie Freddieho Mercuryho. Skupinu Queen momentálne tvoria oficiálne iba dvaja členovia – Brian May a Roger Taylor. V úlohe speváka sa na Oscaroch predstaví Adam Lambert, s ktorým skupina už spolupracovala na koncertných vystúpeniach. 

Bohemian Rhapsody o živote a kariére Freddieho Mercuryho trhlo koncom minulého roka niekoľko rekordov. Film je na najprestížnejšu filmovú cenu nominovaný až päťkrát, a to v kategóriách Najlepší film, Najlepší mužský herecký výkon, Najlepší zvuk, Najlepší strih a Najlepší strih zvuku. Film Bohemian Rhapsody, pomenovaný po najväčšom hite kapely Queen, zarobil už celosvetovo viac než 854 miliónov dolárov, čím sa stal komerčne najúspešnejšou hudobnou životopisnou snímkou v dejinách.

Plagát Ramiho Maleka z filmu Bohemian Rhapsody nájdeš v novom, marcovom Kamarátovi. Už v predaji!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.